Autopara Expres - ŚRODKI CZYSZCZĄCE - AutoparaExpres

MENU
ul. Kaczyłów 53
37-403 Pysznica
nr tel. 788 677 896
Przejdź do treści
ŚRODKI CZYSZCZĄCE
Wheel Wash

Jest wysoko skoncentrowanym, alkalicznym i nie żrącym środkiem do czyszczenia felg, bezpiecznym dla wszystkich fabrycznych felg (lakierowane, aluminiowe, chromowane, magnezowe oraz proszkowane). Szybko i łatwo usuwa pył z klocków hamulcowych, olej, smar oraz wszelkie inne zabrudzenia.
Tar-X

Jest szybko wyparowującym rozpuszczalnikiem przeznaczonym do usuwania smoły i asfaltu z każdego rodzaju powierzchni. Ta specjalna mieszanina rozpuszczalników pozwala głęboko wniknąć w brud na każdej powierzchni wewnętrznej jak i zewnętrznej pojazdu. Środek Tar-X usuwa także wosk, kleje, silikon i inne
Glue and Label Remover

Jest jest środkiem rozpuszczającym przeznaczonym do usuwania resztek kleju i pozostałości po naklejkach z każdego rodzaju powierzchni (mi. szyb, lakieru, itp.). Ta specjalna mieszanina rozpuszczalników pozwala głęboko wniknąć w brud na każdej powierzchni wewnętrznej jak i zewnętrznej pojazdu.
Engine Degreaser

Jest wysokoaktywnym, skoncentrowanym odtłuszczaczem na bazie wody przeznaczonym do usuwania smarów, olejów, brudu i nagromadzonych zanieczyszczeń drogowych z powierzchni silników, ościeżnic w drzwiach, nadkoli, opon, podłóg i innych. Ten wysoce zasadowy środek wykorzystuje silne działanie zawartych w nim rozpuszczalników, które przylegają do powierzchni i natychmiast zaczynają działać minimalizując ilość produktu konieczną do wyczyszczenia powierzchni.
Top Cleaner

To wielozadaniowy środek czyszczący o odczynie lkaicznym. W zależności od zastosowanego rozcieńczenia może być wykorzystywany do mycia wstępnego, usuwania owadów, czyszczenia nadkoli lub mycia silnika. Dzięki specjalnej formule rozpuszczającej brud doskonale nadaje się do użytku w tradycyjnych myjniach ręcznych lub w myjniach parowych, znacznie ułatwiając pracę.
Premium Glass Cleaner

Jest specjalnie zbalansowaną formułą nie tylko czyszczącą szkło, ale również nadającą mu piękny wygląd. Dzięki bazie alkoholowej możliwe jest zawarcie w środku bardzo silnych składników czyszczących oraz formuły, która szybko wysycha. To wszystko sprawia, że Premium Glass Cleaner jest bardzo skuteczny i prosty w użyciu.
Top Cleaner

Jest preparatem przeznaczonym do usuwania owadów i innych zanieczyszczeń pochodzenia organicznego z szyb i karoserii samochodowych. Zapewnia doskonałe efekty nawet przy usuwaniu starych i zaschniętych owadów bez konieczności pracy mechanicznej.
Wróć do spisu treści